HALK - icq: 524-185
Kolmitos - icq: 221-469-004









Rambler's Top100

Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки.

.::RuS ToP 100::.


  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: kolmitos  
Форум » Photoshop » Уроки » TERMINATOR
TERMINATOR
barkanДата: Воскресенье, 21.12.2008, 12:28 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Ушол

У цьому уроці я розповім як зробити фотографію людини термінатором!

результат уроку:

Відкриємо відповідну фотографію (попередньо я видалив фон) і зображення термінатора

Вибираємо інструмент переміщення (V) і перетягуємо зображення термінатора на фотографію

Знебарвимо зображення термінатора натисканням клавіш Ctrl + U (не забудьте поставити галочку на тонування) і зсунувши насиченість в крайнє ліве положення (значення 0) і підтверджуємо

зменшимо непрозорість зображення термінатора до 20

Потім інструментом переміщення (V) підганяємо за розміром зображення термінатора до фотографії ... якщо ваше зображення більше або менше фотографії, то натисніть Ctrl + T і зменшіть або Збільште зображення.

стираємо все зайве інструментом ластик (E) залишивши око з частиною заліза і збільшуємо непрозорість зображення термінатора до 100 (в початкове положення)

створюємо новий шар натисканням на відповідну клавішу

або Ctrl + Shift + N і ставимо цей шар вище фотографії і частини термінатора, міняємо режим змішування шарів на множення і малюємо # ff0000 кольором зіницю

готово! тепер займемося фоном

відкриємо зображення будь-яких роботів (я відкрив це)

і виділяємо кожного з них інструментом прямолінійне ласо (L)

і перетягнемо їх на фотографію, розмістивши цей шар нижче ока і самої фотографії ... знебарвимо їх натисканням клавіш Ctrl + U

але в місці з роботами знебарвились і очі .... намалюємо їх заново

створимо новий шар і м'якою кистю намалюємо # ff0000 кольором очі роботам

створимо ще один шар і поставимо його в внизу, закрасимо його чорним # 000000 кольором і трохи наляпаємо кистицями

Ось і все!

З Вами був barkan! Творчих Вам успіхів в успішних творіннях!

Автор: barkan
Источник: ARTeriya Photoshop*


[url=http://arteriya.ucoz.ru][img]http://s57.radikal.ru/i155/0808/93/c1387a1126aa.jpg[/img][/url]
 
Реклама
Форум » Photoshop » Уроки » TERMINATOR
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: