HALK - icq: 524-185
Kolmitos - icq: 221-469-004









Rambler's Top100

Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки.

.::RuS ToP 100::.


  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: kolmitos  
Форум » Photoshop » Уроки » Міняємо колір волосся!!!
Міняємо колір волосся!!!
kolmitosДата: Четверг, 08.05.2008, 02:34 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 132
Репутация: 6
Статус: Ушол
Багато хто з вас хотів би змінити колір волосся на своїй світлині і поглянути як би ви виглядали з новим кольором або ж просто познущатися над світлиною друга, я розповім Вам найоригінальніший спосіб змінити колір волосся у фотошопі, я використовував версію sc3. Отже почнемо. відкриємо вибрану світлину, я вибрав цю.

створюємо копію шару, при чому нижній ховаємо.

заходимо на закладку канали і переглядаючи кожен потрібно вибрати найбільш контрастний,
не звертайте уваги на колір, робимо копію вибраного каналу

і перемикаємося на нього, у результаті в каналах у нас з'явиться чорно-біле зображення

після цього ми беремо пензлик і чорним кольором зафарбовуємо те що не є волоссям, можете залишати великий проміжок між волоссям, в принципі це не дуже важливо, має в результаті вийти на зразок цього:

в панелі інструментів знаходимо інструмент так званий освітлювач

і наше волосся починаємо освітлювати, важливо у верхній частині панелі вибрати "світла", в результаті отримаємо щось подібне до цього:

не потрібно сильно захоплюватися, нам потрібно зберегти контраст між волоссям і на решті фону, міняємо інструмент освітлювач на затемлювач

у верхній частині панелі вибирайте замість світил тіні, затіняємо все що не є волоссям,
в результаті вийде що щось подібне до цього

повертаємося до закладки шари

вибираємо верхній шар і застосовуємо до нього шар-маску (біле коло в сірому прямокутнику)
і переходимо назад на закладку канали, як ви можете спостерігати серед наших каналів з'явився один з назвою "маска задній план"

копіюємо зображення з нашого підготовленого каналу в канал маски отримавши щось на зразок цього:

тепер ми повертаємося назад на закладку шари. як ви бачите наша маска заповнилася
нашим каналом, тепер залишилося найпростіше, наш верхній шар тепер можна весь
стерти гумкою, режим накладень змінюєм з нормального на м'яке світло, тепер беремо
пензлик і вибираємо потрібний колір просто беремо і зафарбовує весь верхній шар з нашим місцевим (не забудьте нижній шар включити якщо був відключений)
відтінком волосся буде змінюватися відповідно до обраного кольору, у мене вийшло це коли я зафарбовував спочатку зеленим потім червоним


цей спосіб не є єдиним, припустимо ми не витирали верхній шар гумкою, а
залишили його, тоді робимо наступне, "шар-новий шар, що коректуємо
шар / насиченість" у віконі, що з'явилося поставити галочку і ок, в наступному вікні ми
бачимо вікно з трьома повзунками крутите їх як хочете поки волосся прийме бажаний відтінок.

Аффтар: Scrache

 
Реклама
ShtoporДата: Суббота, 31.05.2008, 11:57 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Ушол
Это надо отметить. Урок в русском CS3. Так держать!
 
Реклама
АнютаДата: Четверг, 15.01.2009, 06:46 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Ушол
как это сделать: "копируем изображение из нашего подготовленного канала в канал маски получив что то вроде этого" cry подскажите!!!

Супер
 
Реклама
Форум » Photoshop » Уроки » Міняємо колір волосся!!!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: